wtorek, 1 lutego 2011

Budowa domu

Dom, nasz i tylko nasz, w pięknym miejscu, z dala od hałasów i zgiełku codzienności był naszym marzeniem. Kilka miesięcy temu nasze marzenie się ziściło i pewnego dnia w cudownym miejscu stanął nasz cudny domek!!! Historia jest dosyć krótka, niemniej interesująca chociażby ze względu na fakt, iż nasz dom stanał naprawdę w ciągu jednego dnia, a po ośmiu tygodniach był już gotowy do zamieszkania! Okazuje się, że to możliwe! Wszystkich marzących o własnym domu, a przerażonych wizją budowania go latami zachęcam do zapoznania się z ofertą domów firmy Budimex Danwood, a zobaczycie, że budowa może być "bezbolesna", a w dodatku bardzo ekscytująca!!!
A oto na zachętę nasz domek po kilku dniach budowy:)

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Szybko, a przede wszystkim solidnie! Z całą odpowiedzialnością mogę Wam polecić firmę Budimex Danwood - dla mnie rewelacja! 100% solidności i zaangażowania! Dla nas ważny był fakt, że firma stawia dom pod klucz, więc nie musimy szukać ekip budowlanych do poszczególnych etapów (instalacje, malowanie, panele, płytki itp.), a efektem jest cudny dom, do którego wstawiam meble, wieszam lampy i MIESZKAM!!!
   Dziś, po półtora roku mieszkania w naszym nowym domu, wiem, że była to dobra decyzja i gdybym miała znów budować dom, to właśnie taki, tą samą metodą i na pewno z firmą Danwood! POLECAM GORĄCO, a zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt, pozdrawiam

   Usuń
  2. Witam pani Kasiu,
   ja tez zaczynam swoją przygodę z Danwood i meczy mnie tysiące pytań typu "jak to będzie?"
   Czy pani pozytywna opinia po 3 latach się nie zmienila co do jakości tych domków ???
   Pozdrawiam
   Anita

   Usuń
 2. Tak wyglądał dom po kilku dniach budowy? To gratulacje!

  OdpowiedzUsuń