piątek, 8 lutego 2013

domowo...


Dziś ciąg dalszy o naszej przygodzie z budową domu.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z etapu wykończenia wnętrz.
Muszę przyznać, że obserwacja tempa pracy fachowców z Danwood'u i precyzja z jaką pracowali była niezwykłym przeżyciem!
Każdy dzień przynosił zmiany. Jedna ekipa kończyła swoją pracę i zaraz po nich wchodziła druga, przeznaczona do kolejnego etapu. Nie było mowy o marnowaniu czasu na bezcelowe  kręcenie się w kółko, chodzenie, gadanie, czy nawet jedzenie. 
Każdy wie co ma robić i wszystko jest jasne.
Widać można!

Dodam jeszcze, bo myślę, że to kolejny plus budowy z firmą Danwood, że każdy dom objęty jest trzyletnią rękojmią na wykończenie wnętrz. Znaczy to tyle, że przez trzy lata od daty przekazania domu Panowie fachowcy przyjeżdżają i naprawiają wszelkie usterki typu pęknięcia (bo wiadomo, że dom pracuje), regulacje okien i drzwi i różnego rodzaju "widzimisię", które wynajdziemy - za darmo!
Tego roku skorzystaliśmy z tego przywileju, ale tak naprawdę pracy było niewiele, a fachowcy zorientowani w temacie i sami wiedzieli co jeszcze można poprawić. Po dobrze wykonanej pracy posprzątali po sobie (!), umyli kubki po kawie (!!), podziękowali (!!!) 
I znów powtórzę: Widać MOŻNA!!!!

 Kiedy to było...
Ale jak miło powspominać!

Przyjemnego ostatkowego weekendu:)
Korzystajcie i bawcie się dobrze!
-Kasia3 komentarze:

 1. Pewnie ze milo powspominac :) Ja z wielka przejemnoscia ogladnelam zdjecia i cudnie sie czyta o takiej ekipie.
  pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 2. I będzie cd? Proszę:)
  Całe wyposażenie można wybrać z oferty Danwood'u?
  serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko co widać na zdjęciach to sprzęty z oferty Danwood'u będące generalnie w standardzie - czyli w cenie domu. Po naszej stronie był jedynie zakup kolorowych farb do ścian ( my wybraliśmy do pokojów dzieci i na słupek w salonie); malowanie na biało było również w cenie domu. Mozaika z otoczaków była kupiona przez nas, ale wystarczyło poprosić i bez problemu położyli ją Panowie z Danwoodu (za śmieszne pieniądze biorąc pod uwagę pracę jaką wykonali). Poza tym płytki, panele, armatura, cały osprzęt grzewczy itp., czy schody pochodzą z oferty Danwood'u. Myślę, że naprawdę jest tam z czego wybierać, bo oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie:) Uściski!

   Usuń